اگر شما هم می‌خواهید مثل تمام آدم‌های حرفه‌ای‌ و شرکت‌های مهم و معتبر وب‌سایت داشته باشید:


1.  پیش از هر چیز باید بدانید در وب‌سایت چه مطالب و عکس‌ها و ... می‌خواهید داشته باشید.
این‌ها را به ما بگویید، منظورمان از گفتن هم، نوشتن درمتن ای‌میل است، اگر توضیح زیادی دارد زنگ بزنید2. ظرف یکی دو روز برآورد زمانی و مالی‌اش را می کنیم، ما قیمت‌اش را می گوییم، شما زحمت پیش‌پرداخت‌اش را می کشید
بعد ما گرافیک‌ وب‌سایت را طراحی کنیم، و بعد از این که دیدید و پسندیدید، برنامه‌‌نویسی‌اش را انجام دهیم.3. آدرس دامنه‌ یا Domain و میزبانی یا Hosting هم باید داشته باشید: این بخش، هزینه جداگانه ای دارد که ما هم می توانیم برای تان بخریم
می توانید از وب سایت هایی مثل mihannic.ir, iranhost.ir, nic.ir  این کار را خودتان انجام دهید

در مورد دامنه و میزبانی:
  • ثبت دامنه و میزبانی کار سختی نیست.
  • در ضمن ما به شما خواهیم گفت چه میزبانی برای شما مناسب است.
  • ترجیحا خودتان این کار را انجام دهید، این برای شما مطمئن تر است.


اما یک حرف در گوشی برای هنرمندان:

یک وب‌سایت با دو پرداخت 275,000 توماني، به فاصله يک ماه، یعنی 550 هزار تومان،

یا این صفحه ها:

گالري‌هاي آثار: کارهاي هنري‌تان را بر اساس زمان، سبک و نوع و ... طبقه‌بندي کنيد و علاوه بر امکان ويرايش، کار‌هاي جديد را آپلود کنيد و گالري‌هاي جديد بسازيد.

 درباره من: که مي‌توانيد علاوه بر رزومه، تصاويري از خودتان، نمايشگاه‌ها، کتاب‌ها، لوح‌هاي تقدير و ... را به راحتي آپلود و به روز کنيد.

 تماس با من: که مي‌توانيد نوع و اطلاع‌تان تماس با شما (تلفن، اي‌ميل، شبکه‌هاي اجتماعي و ...) را بنويسيد و فرمي براي ارتباط از طريق وب‌سايت‌تان داشته باشيد.

 وبلاگ: که مي‌توانيد يادداشت، مقاله و نقدهايي که مي‌نويسيد يا براي کارهاي شما مي‌نويسند، يا هر نوشته‌اي که مي‌خواهيد در وب‌سايت‌تان باشد را از word به وب‌سايت‌تان copy-paste کنيد.


کلیک کنید و برای ما بنویسید چه نوع وب سایتی می خواهید